پوشک بزرگسالان

پوشک بزرگسالان به این دلیل مورد استفاده قرار می گیرد که شخص بزرگ سال به هر علتی مثل : کهولت سن ، آلزایمر ، تکرر درار ، برخی از خون ریزی ها و … مورد استفاده قرار می گیرند این پوشک ها ممکن است در چندین حالت ساخته شوند : یا به صورت شورتی ، به صورت پوشک های قدیمی و … ساخته می شوند .
این پوشک ها برای افرادی مورد استفاده قرار می گیرند که توانایی نگهداری ادرار و یا مدفوع خود را ندارند این امر گاهی ممکن است به علت زوال عقل برای افراد به وجود بیاید .
بسته به نوع بیماری فرد و زمانی که می خواهد از این محصول استفاده کند خانواده شخص بیمار باید نوع پوشینه مناسبی استفاده کند که باعث بیماری شخص و حساسیت های پوستی برای وی نگردد .
همچنین پوشینه باید دقیقا اندازه تن شخص باشد که رطوبت ادرار و مدفوع از آن نفوذ نکند  و این پوشک ها باید جذب بالایی داشته باشند برخی از پوشک ها با استفاده از ذرات خوش بو کننده ای که در خود دارند مانع از پخش شدن بوی بد در محیط می شوند .
کمربند این پوشک بزرگسالان باید دارای کش مناسبی باشد که محصول بر روی بدن استقرار یابد برخی از این پوشک ها دارای دو لایه جاذب هستند که از نشت ادرار جلوگیری نماید .
پوشک بزرگسالان است بهتر است تا بافت سلولوزی داشته باشند و همچنین کانال های هدایت کننده ادرار تا ادرار را به تمامی نقاط پوشک منتقل کند.
پوشک های شورتی به دلیل آن که تعویض کردن آن ها بسیار راحت است در استفاده کردن راحت هستند و بهتر است تا اگر دوره مدت بیماری شخص طولانی است از این نوع پوشک بزرگسالان استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − دو =

بستن
مقایسه