داروخانه

دارو یکی از عواملی است که شما برای درمان برخی بیماری های خود به آن نیاز دارید برای دسترسی و خرید این دارو ها شما می توانید به داروخانه ها مراجعه کنید .

داروخانه مکانی است که در آن دارو را به بیماران عرضه می کنند البته هر داروخانه برای ارائه دارو هایش باید مجوز داشته باشد به این دلیل که برخی داروها همانند : انسولین ، دارو های بیماری های خاص نظیر : سرطان ، ام اس ، ایدز و … برای فروش نیاز به سهمیه و مجوز برای فروش دارند

همچنین داروخانه ها برای آن که بتوانند در ساعات شب و یا شبانه روزی فعالیت داشته باشند هم باید مجوز هایی را دریافت کنند داروخانه دکتر نیرومند به دلیل آن که داروخانه شبانه روزی و منتخب منطقه سعادت آباد و شهرک غرب می باشد ، دارو های سهیه ای و کم یاب را برای فروش به ارائه می رساند .
هر داروخانه نیاز دارد تا افرادی مسئولیت هایی را در آن در انجام دهند :
پزشک یا پزشکان داروساز ، مسئول و یا مسئولان فنی داروخانه ، اینان ارکان اصلی داروخانه ها می باشند به غیر از این اشخاص داروخانه برای بخش های آرایشی بهداشتی ، صندوق ، نظافت و … نیازمند فروشندگان و کارمندان با تجربه می باشیم .
تمامی اشخاصی که در داروخانه مشغول به کار هستند باید تمامی قوانین مربوط به وزات بهداشت و درمان و سازمان غذا و دارو که برای آن ها وضع شده است را نیز رعایت نمایند همچنین پزشک داروخانه باید تمامی نسخه ها را بررسی و دارو های چک نماید و پس از آن به بیمار تحویل دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه